מחמם מגבות, איך לבחור?
מחמם מגבות לחדר אמבטיה

מחמם מגבות, איך לבחור?

איך לבחור מחמם מגבות

אז החורף הגיע, המים במקלחת רותחים ואתם מוצאים את עצמכם מבלים בה בלי תחושת זמן. ואז מגיע הרגע הנורא בו אתם מתעטפים במגבת ויוצאים מהחדר המלא אדים – ישירות אל הקור המקפיא, רועדים כולכם. אתם מתלבשים במהירות ויושבים דקות ארוכות מול הרדיאטור להפשרה.

מה אם נספר לכם שמצאנו מכשיר שיחליק את החוויה הלא נעימה הזו אותה אנחנו נאלצים לעבור מדי ערב?

מה זה בעצם מחמם מגבות?

קיימים שני סוגים עיקריים:

האחד – דלי חימום חשמלי שמייבש ומחמם את המגבות על ידי אדים.

השני – מתקן תלייה למגבות שקיים בתוכו גוף חימום – מה שהופך את המגבת לחמימה ונעימה, והיציאה המפחידה מהמקלחת החמה ישירות לקור – נעשית פינוק אמיתי.

נוסף על הפינוק, בימים קרים בדים נוטים להתייבש זמן רב יותר מאשר בקיץ, וכשבדים נותרים לחים זמן רב – חלה בהם הצטברות של חיידקים ווירוסים.

במגבות בעיקר חשוב לשים לב, משום שהשימוש בהן כולל את כל חלקי הגוף וקיימת סכנה גדולה יותר להעברת דלקות מאיבר אחד לשני. לכן מחמם המגבות יכול להועיל גם לפעולה פשוטה כמו ייבוש פשוט ומהיר של המגבת.

אם תרצו לחסוך במקום, בחדר קטן מחמם המגבות יפיץ חום בצורה מורגשת יותר ויוכל לשמש אף כתחליף לרדיאטור.

מי שמע על הדבר הזה בכלל?

במדינות הקרות שעל הגלובוס כבר מזמן מחממי מגבות נמצאים בשימוש, ונצרכים כמו רדיאטורים וגופי חימום אחרים.

בארץ רק לאחרונה התחיל העניין לצבור תאוצה, בעיקר בתקופה זו בה השהות בבית הפכה לכל כך מרכזית עבורנו, ואנשים רעבים  לעוד ועוד פתרונות כדי להפוך אותה לכמה שיותר נעימה.

מחמם מגבות איכותי

כיצד בוחרים מחמם מגבות מומלץ?

ישנם כמה קריטריונים שחשוב לשים אליהם לב לפני קניית מחמם מגבות:

  • מחיר – ניתן למצוא מחממי מגבות החל מ- 350 ₪ ועד ל- 1900 ₪. מחמם מגבות במחיר זול עלול להחזיק מעט זמן, בסופו של דבר מדובר במוצר שנרצה שישאר איתנו זמן רב. יחד עם זאת, כן חשוב לראות מה הסיבה למחיר – אם זה הגודל, עמידות החומר או אחריות היצרן, ועל אילו מהקריטריונים תהיו מוכנים להתפשר, אם בכלל.
  • גודל המחמם – מה מספר הנפשות וכמות המגבות הנדרשת להן שימוש במחמם? לבעלי עור אקנתי לדוגמה, מומלץ להשתמש במגבת פנים נפרדת מזו של הגוף או לחלופין מגבת ראש נפרדת לבעיות כמו כינים וקשקשים.
  • מרחק ממקור מים – האם יש די מקום בחדר האמבטיה לתלות מכשיר חשמלי שלא יהיה בקרבה למים? לאחר שקבעתם את הגודל הרצוי, חשוב למדוד מקום בטיחותי בחדר האמבטיה שאכן יתאים למספר המגבות בהן אתם משתמשים.
  • לראות בהתאם לגודל החדר האם יהיה נוח יותר לרכוש מתקן עומד על ארבע רגליים – כזה שאפשר לשנות את מיקומו בחדר או להעביר בין חדרים, או שתהיה עדיפות לאחד שמחובר לקיר, ולא תופס מקום על הרצפה.
  • איכות המכשיר – רצוי לקנות אצל חברה בעלת שנות ניסיון רב. כמו כן, כדי לוודא כי המחמם הוא עומד בתווי תקן של הארץ ושל מדינות נוספות, והאם החומר ממנו הוא עשוי חסין מים.
  • בהצלחה!

One of the primary things which you should consider in regards to selecting a program is whether or not you can take it https://www.affordable-papers.net/ in your spare time.

כתיבת תגובה